2018 m. kovo 30 d., penktadienis

Back to statybos ir pirmas „Statinys“ sklype


2017 lapkričio mėnesį buvo paskutinis įrašas. Visi darbai sustojo ir nusikėlė dėl ganėtinai šaltos žiemos. Bet kita vertus džiaugiuosi, kad nieko neforsavau ir sulaukiau pavasario. Gimus sūnui, laiko liko minimaliai. Pamatai sugulėjo ir toliau galima planuotis sekančius darbus.

Kiekvienoje statybų aikštelėje reikalingas garažas/būdelė ar vagonėlis. Neforsavau ir pasitaikius gerai progai, nučiupau neblogą garažiuką.

Garažo atvežimas ir pastatymas vyko 2018 vasario 14 dieną. Tai post‘as šiek tiek vėluoja.

Keletas nuotraukų prisiminimams. Nereikėjo garažo ardyti, tiesiog pakabino ant kablių ir wolia. Tik kraunant laukan, durys iškrito ;] Tai teko susidėti po to atgal.Kas toliau?

 1. Balandžio pirmą/antrą savaitę turėtų pradėti darbuotis jau mūrininkai. Turėtų pagal planą šiandieną pabaigti objektą, gerai atvelykauti ir kibti į darbus.
 2. ARKO blokeliai bus užsakyti irgi kitos sav. pradžioje ir turėtų atkeliauti jau į sklypą. Beje kaip ir tikėjausi, silikato gamykla vėl skelbia ARKO blokeliams akciją, perkant visą mašiną ARKO blokelių, už vieną paletę – 1 maišas klijų už spec. kainą.3. Analizuojant savo projektą, radau, kad kur turi būti sustiprintos plokštės, reikalingos angos (dėl židinio). Tačiau pagal visus feng shui to negali būti. Tai konstruktorius perdarė projektą ir židinį įleido iš svetainės į darbo kambarį, kad sustiprintos perdengimo plokštės būtų pilnos, be angų.

Senas projektas:


Pakoreguotas projektas:
4. Kaminai. Galvoju, kad židinio kaminą reikės pasirinkti Shiedel‘i, o katilinėj dujinį, paprasčiausiai pasirinkti keramikinius blokelius ir ten įleisti vamzdį jau dujiniam katilui. Tikrai turėtų susitaupyti.Elektros dar neturime. Planuoja pajungti per balandžio mėnesį. Tai mūrui reikės dar nuomotis generatorių, bet stogui manau jau turėsime elektrą.

Tai tiek trumpai, pradėjus mūro darbus, brūkštelsiu.6 komentarai:

 1. Sveiki, kokia gaunate blokeliu kaina? :) is kur?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sveiki, aš užsakinėjau iš Mimetos. Kainos žinokite visur labai labai panašios +- keli centai, plius vienur vieni blokeliai, kitur kiti pigesni. Labiau sutaupyti ir išlošti galima ant klijų akcijos kol vyksta balandžio mėn + atvežimas.

   Panaikinti
 2. Nu jo, tas garažas tai taip įdomiai atrodo, su didele ventiliacija.. :D vėsoka kol sniego buvo tikriausiai jame

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na vėdina neblogai:) ir dabar nebloga ventelecija yra;) Bet nieko ;]]

   Panaikinti
 3. Atsakymai
  1. Sveiki,
   visur galima. Skelbiu.lt ir pan. Bendrai aš užtaikiau garažų bendrijoj, ją kaip tik naikino ir išpardavinėjo garažus ;]

   Panaikinti