2017 m. lapkričio 17 d., penktadienis

Pamatų įrengimas

Kaip ir buvome sutarę, gręžti pamatus pradėjo lapkričio 13d. nuo ankstaus ryto. Kaip sutapimas 13d išskristi turėjau į Švediją trims dienoms ir apie darbų eigą sužinodavau telefonu/el. paštu.
Kaip buvau rašęs, labai didelė baimė buvo ar pavyks pragręžti polius dėl galimų riedulių , visgi mes ant karjero. Pas kaimynus deja panaši problema buvo - nepragręžė, bet džiaugiuosi, kad efektyviai išsprendė tai su juostiniais pamataisTaigi pirmos dienos reziume.
Visi 41 poliai prasigręžė puikiai. Keletas buvo, kurie priešinosi, bet neatlaikė grąžto.
Vakare po darbų, rangovas atsiuntė dienos nuotraukas. Keletas nuotraukų:

Atrodo viskas kaip ir ok. Antra diena – EPS”o klojimas, armatūros karkasų klojimas ir klojinių klojimas. Oras tikrai nuskilo.
Vakare trumpas reziume apie darbus ir nuotraukos.


Trečią dieną pilnai užpilamas betonas, suvibruojama ir laukiama kol betonas sustings. Šios dienos nuotraukų meistrai nepadarė, bet brolis nuvyko (Neplanuotai, ne tikslu patikrinti). Darbas iš tiesų vyko visu tempu, viskas tvarkingai. Įspūdžiai po trečios dienos.

Trečiadienį naktį parskridau į Lietuvą, tai nebuvo kada vykti į objektą. Nuo ankstaus ryto į darbus, po darbų pas šeimą, galvoju penktadienį/šeštadienį nuvyksiu, galvoju meistrai kol suklijuos EPS‘ą, kol smėlį užveš turėtų užtrukti.
O ką Jūs galvojate, ketvirtadienį vėlai vakare, gaunu žinutę iš meistrų, darbai pabaigti, kitą dieną atvyks surinkti klojinių ir išsivežti daiktus.

Final nuotraukos:

Reziumuojant “Monolito darbai” viršijo lūkesčius. Buvau gavęs apie Juos puikias rekomendacijas, tikrai nenuvylė. Žmonės, kurie išmano savo darbą, savo srities profesionalai. Taip pat suteikia ir garantiją.

Kontaktai : www.monolitodarbai.lt arba tel:  +37068248418 Andrius

O kas toliau? Mūras. Konstruktyvą jau turiu, bet nežinau ar pavyks greituoju metu rasti mūrininkus kurie dar šiais metais pabaigtų projektą. Su keletu jau turėjau aptarimus, tai siūlosi darbus atlikti jau pavasarį, su kitais dar kalbu ir manau per savaitę laiko apsispręsiu ar šiais metais ar kitais :)

P.s. Nuotraukų daugiau dėl to, kad liktų atminčiai kas kaip kada;)16 komentarų:

 1. Idomu, kiek gavosi uz m2 kaina, jei pagal grindys skaiciuotumet? Klausiu del to, kad bandau palygindi savo planuojamu plokstuminiu pamatu samata, aisku I jusu neieina komunikacijos ir kt., bet orientyra butu malonu suzinoti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labai sunku lyginti. mano tipo pamatai bendrai galėtų kainuoti nuo 4000 Eur iki manau ~12000 eur. Priklausomai nuo grunto. Jei skaičiuoti per m2, tai jei vertinu, kad pirmam aukšte yra 130m3, tai m2 kaina ~53 Eur be šiltinimo iš vidaus, be aikštelės įrengimo, be sklypo sukėlimo. Nes čia vėl individualiai. :)

   Panaikinti
 2. Suprer. Nors rostverko konfiguracija ir nesudetinga, bet meistrai susisuko tikrai labai greitai, kaip triusiai :D Smagiai atrodo kazkurioje foto botai pamauti ant kuolu, - priduoda rimtam procesui siek tiek dziazo :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tikrai taip. Pamatai praėjo o dėl mūro bus matyt. Laukiu keletos brigadų atsakymų ir spręsiu:)

   Panaikinti
 3. Sveikinimai, greit sukates. Klausimas del siltinimo, atrodo mazokai apsiltinta is vidaus, kaip A klasei, ar buvo paskaiciuota , kad tiek uztenka. Kokia galutine suma gavosi? Kiek kubu sunaudojo betono, kokio plocio rostverka daret?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dėkui. Na iš vidaus pagal projektą. Ir šiaip dėjau daugiau nei planuota ~+1m3 sulipdė daugiau. Iš išorės bus 30cm neoporo.

   Galutinė suma jei tik pamatų ~7000 (įskaitant papildomą betoną) be šiltinimo ir be aikštelės įrengimo.

   Poliams buvo numatyti 10m3 betono, bet susinaudojo 13m3
   Rostverkui išėjo ~13m3 betono irgi.

   Rostverkas 30cm gavosi:)

   Panaikinti
  2. Is vidaus siltinta kiek is foto matau ~10cm? Tikriausia EPS100? O is isores pamato siltinimui tikrai neoporas numatytas? Ne geoporas kartais?

   Panaikinti
  3. Jo iš vidaus 10 cm, EPS100. Iš išorės berods neoporas, bet pasitikslinsiu.:) nes išorę šiltinsiu kartu su fasadu

   Panaikinti
  4. Na neoporo pamatui berods nenaudoja, renkasi vandeniui atsparesni geo varianta

   Panaikinti
  5. Taip kur yra sąlytis su gruntu, pamatai, grindys - geoporas

   Panaikinti
 4. Kaip šeimynai sekasi? Bandysit mūrą kelti ar lauksite pavasario?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Augam:) Šiandieną švęsim 3 mėn:) Dėl mūro vakar susitariau su mūrininkais, tai panašu prasidės darbai kovo mėnesį, nes turi dar du namus pastatyti, aš trečias eilėje. Tikiuosi niekas nepasikeis:)

   Panaikinti
 5. Sveiki,

  Gal galite pasidalinti meistrų kontaktais. Mano el paštas tuskenis17@googlemail.com
  Iš anksto Ačiū

  AtsakytiPanaikinti
 6. Sveiki,

  Bloge siame tekste jie nurodyti. Arba prie rekomendaciju irgi;)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Sveiki,

  Koks polių diametras ir maždaug kokie gyliai? Ir kiek polių buvo numatyta projekte? :) Ačiū

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Plačiau informacija buvo rašyta čia: http://arnamai.blogspot.lt/search/label/Pamatai

   Polių buvo 41 berods. O gyliai skirtingi, iki 3m, kai kur iki 2m. Rekomenduoju grunto tyrimus.

   Panaikinti