2017 m. liepos 28 d., penktadienis

Projekto pridavimas į infostatybą ir Jūros šventė:)


Gavau žinutę šiandieną iš architektės, kad byla pilnai paruošta, ir šiandieną bus priduota infostatyboje.
Su architekte pasirašėme sutartį 06.22, tai praktiškai per mėnesį suderinome Final projektą. Smagu.

Architektė dabar atostogaus, tai per tą laiką suvaikščios dokumentai, jei ką reikės patikslinti, dar patikslinsime ir norėtumėm statybos leidimą rugsėjo mėn. jau turėti:)

Pridedu Final projektą:

Išplanavimas (I a)Išplanavimas (II a)
PjūvisFasadas (1)Fasadas (2)

ESO projektavimo sąlygas turėtų pateikti per 5 d.d.;)

Na ir kadangi atostogaujame su savo brangiausiąja, aplankėme Jūros šventę
3 komentarai:

 1. Turit kokių žinių apie statybų leidimą, nepastrigo projektas?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kol kas dar laukime:) Šiandieną grįžo architektė iš atostogų, bet dar projekto tikrinimo laikas nepraėjo. ~23d turėtų atmesti projektą ir reikės pateikti patikslinimus. Dalį jau žinau, o dalies nežinau ar nebus kokių kritinių pataisymų:) Labai labai tikiuosi rugsėjo viduryje, kad jau turėsime. Pasidalinsiu būtinai info.

   Panaikinti
  2. Update:) Šiek tiek pastrigo ;) Artimiausiu metu tikrinimo pabaiga, bet aišku, kad reikės paruošti ESO projektą. Gavosi kuriozinė situacija. Vystytojas buvo paruošęs magistralinį projektą, t.y. parengė projektą į labiausiai nutolusius taškus, apmokėjo, ieško rangovo, kad pravestų kabelius, o dabar mes visi turėjome išimti technines sąlygas, ir visų mūsų atskirai likusių derins bendrą projektą. Jei projektą derintų ESO - viskas būtų ok:) Tai vystytojas žadėjo skubos tvarka pajudėti. :) Tai manau minimum dar +1mėnesis:)

   Panaikinti